Skip to content

Abivahendid

Siin on sulle nimekiri abivahenditest, mis lihtsustavad su turundustööd ning on abiks kujundusel ja klienditeenindusel. Siinsed platvormid ja programmid on minu isiklikud soovitused, kuna olen need järele proovinud ning need on mulle endale meelepärased olnud. Mitmeid kasutan ka siinse blogi juures igapäevaselt.

Vaata, mis sulle sobib!

Veebiturundus ja kodulehe optimeerimine

ConvertKit

ConvertKit on uudiskirjaplatvorm, mis on loodud spetsiaalselt loomeinimestele. ConvertKit veebilehega tutvumisel märkad selle platvormi juures palju hüvesid, näiteks loomeinimese loogikale vastavust. Proovita tasuta järgi!

Bonjoro

Bonjoro on tore ja eriline turundusvahend! Saada igale oma uuele klientile kiirelt ja mugavalt täiesti personaalne tervitus ja tänusõnad. Selline liigutus teeb kliendile heameelt ning tugevdab teie omavahelist sidet. Proovi 14 päeva tasuta!

Socialpilot

Socialpilot on koht, kus saad rahulikult oma postitused sotsiaalmeedia jaoks valmis teha ja ajatada. Väga lihtne üles panna ja kasutada. Tasuta prooviaeg!

Semrush

Semrush on veidi kallima poole peal, kuid millist väärtust andev töövahend! Kui teed läbi kõik nende veebikursused, oled suurepärane (sisu)turundaja personaalselt sulle endale. Semrush aitab sul viia su projekti iga olulise otsingu Googlis esimesele lehele. Loe SEMrushi kasutusest lähemalt ja vaata videot siin: Ultimaatne SEO ja Google otsingud – kuidas küll?

Wincher

Wincher aitab sul hoida silma peal enda ja oma konkurentide märksõnade positsioonidel Google otsingus. Wincher on soodne ja väga lihtne kasutada.

MozBar

MozBar on tasuta laiendus Chrome-is ja see aitab sul kuvada kiirelt ja lihtsalt iga kodulehe ja veebipoe tehnilise SEO näitajad. Kodulehe meta info, markupid, domeeni info jpm. Lähem postitus ja video MozBari kohta on siin: Kodulehe optimeerimine ja SEO – abivahend MozBar.

Tööriistad loometööks ja -müügiks

Creative Market

Creative Market pakub sulle absoluutselt kõike, mida vajad oma kujundustööde jaoks – fonte, ikoone, mustreid, illustratsioone, valmis e-raamatute vorme, brändikaarte – mis iganes! Proovi järgi!

Canva

Canva aitab sul oma kujundustöid kiirelt ja kergelt läbi viia. Vaata vaid, et nende shabloonidesse liialt kinni ei jää ja oma fantaasia maksma paned!

Fiverr

Fiverr on koht, kust saad abi siis, kui endal oskused puudu jäävad ning on vaja kiirelt ja odavalt töö tehtud saada. Vaata pakkujatele antud hinnanguid ja tee oma valik!

Epidemic Sound

Epidemic Sound pakub tohutus valikus muusikat, mida saad oma videotöötluses kasutada, üle 30 000 loo. Katseta järgi tasuta prooviperiood.

Unsplash

Unsplash on tasuta fotopank, kust leiad suurel hulgal kõrge kvaliteediga fotosid, mida võid vabalt kasutada nii ettevõtluses kui privaatselt. See on minu lemmik fotoallikas.

Mastin Labs

Mastinlabs Lightroom presetid on parimad, mida olen seni veebiavarustes näinud ja proovinud. Kui sul on eesmärgiks oma piltidele ühtne ilme anda ja seda eriti naturaalsel moel, siis saad sa abi siit. 

Snagit

Snagit on ekraanivideo salvestamise tööriist koos pro lisadega, nagu videole interaktiivsete elementide lisamine. Mina kasutan seda oma lihtsate ekraanivideote salvestamiseks. Proovi tasuta järgi!

Blogstomp

Blogstomp on vahend, mis aitab sul oma fotosid eriti mugavalt ja kaunilt organiseerida. Loo kollaazid või albumid lihtsal moel. Vaata nende lehel videot, siis mõistad mu vaimustust!

MindMeister

MindMeister on töövahend, mis aitab sul luua mõttekaardistusi ja oma ideed ning plaanitavad tegevused loogilisse süsteemi viia.

Grammarly

Grammarly on super töövahend sulle, kes sa kirjutad tootekirjeldusi ja sotsiaalmeediat inglise keeles. See vahend aitab parandada nii kirjavigu kui lausete ülesehitust.

Loo oma veebikursused

Thinkific

Thinkific keskkond on ideaalne siis, kui sa soovid ise veebikursuseid või liikmeslehte pakkuda, ka algajana. Saad alustada tasuta. Lihtne tervet keskkonda eestikeelseks muuta. Näide: Kunstimeistrite koolitused.

Kajabi

Kajabi on samuti plavorm veebikursuste loomiseks ja avaldamiseks. Lihtne kasutada, suurepäraste juhenditega. Eeliseks on süsteemid valmis kursuse turundamiseks. Vormid maandumislehtedele, e-mailinduse süsteem, veebilehe loomise võimalus – võimaldades kõike omavahel sujuvalt ühendada. Proovi 14 päeva tasuta!

Kursused loometööks ja selle müügiks

Creative Live

Creative Live pakub sulle hulganisti videokursuseid: kujundus, fotograafia, värvid, kunst, turundus jpm. Ka on ööpäevaringselt võimalik tasuta vaadata erinevaid kursuseid. Vaata järgi!

Skillshare

Skillshare on täis veebipõhiseid lühikursuseid raamatupidamisest kuni illustreerimiseni. Õpi siit turundust ja loometööd, ajahaldust ja produktiivsust.

Turundusõpe

ConversionXL

Conversion XL just õige koht õppimiseks, kui sa oled huvitatud tõsise turundustöö ette võtmisest. Maailmatasemel õpe kodumaise mehe poolt looduna. Telli omale proovimiseks nende lehelt tasuta, suurepäraseid juhendeid täis kursuseid menüüst Resources nupu alt.

Veebikujundused ja -lahendused

Envato

Envato on tuntud veebikujunduste ostukoht, endise nimega Themeforest. Valik on suur, kasuta vajaliku leidmiseks filtreid.

Themify

Themify annab sulle ligipääsu suurele hulgale veebilehe kujundustele, mis sa oma vajaduste järgi ümber saad hakata tegema, või tellid selleks abi. Hinnad on soodsad ja materjal on kvaliteetne.

Elegant Themes

Elegant Themes pakub priofessionaalseid veebilehe valmiskujundusi, mis aitavad sul luua kena WordPress kodulehe, portfoolio, blogi või e-poe. 

Leadpages

Leadpages veebilehe ehitamiseks mõeldud platvorm sulle, kes sa WordPressi ei eelista. Siin on kõik vajalik sinu eest juba ära organiseeritud ning sulle jääb vaid sisu lisamine. Samuti saad siin luua atraktiivseid müügilehti ning üles seada uudiskirjalisti kogumise vorme. Väga lihtne ja mugav keskkond, just loomerahvale sobiv.

Zone Media

Zone on koht, kust saad omale soetada sulle sobivaima domeeninime ning majutada oma veebilehte, blogi, poodi. Olen Zone’i klient olnud juba kümme aastat ning saan nende professionaalsuse ja klienditeeninduse kohta vaid kiidusõnu öelda.

Shopify

Shopify pakub sulle võimalust avada oma veebipood kiirelt ja valutult. Siin on erinevad võimalused kuumakseteks ning platvorm hoolitseb selle eest, et su pood toimiks kenasti, maksete süsteem oleks paigas ning sul on valida rea kujunduste vahel.

ShopRoller

ShopRoller on kodumaine variant valmisloodud veebipoe jaoks. Siin on sul lihtsam integreerida pangalinke ning platvorm on eestikeelne, mis teeb selle just kodumaise turu jaoks eriti sobivaks.

Klienditeenindus

LiveChat

LiveChat annab sulle võimaluse pakkuda surepärast klienditeenindust läbi vestluse otse sinu veebilehel.

Uuri lähemalt ja proovi tasuta järgi!

Revolut for Business

Revolut for Business on rahvusvaheline ettevõtluskonto, kus saad hallata erinevaid valuutasid ning teha kiirelt ja mugavalt ülekandeid. Ideaalne sulle, kellel on rahvusvaheline klientuur. Üles seadmine on kiire ja lihtne, platvorm ühendub ideaalselt Eesti infopankadega ning sisestab su ettevõtte andmed kiirelt, koos sinupoolse abiga. 

Ajahaldus ja produktiivsus

Monday

Monday.com võimaldab luua ülevaatliku töökalendri, mida tiimiliikmed omavahel jagada saavad.

CoSchedule sisuturunduse kalender

CoSchedule

CoSchedule on ülevaatlik ja lihtsalt kasutatav veebipõhine töövoo kalender sisuturunduseks ja sotsiaalmeedia planeerimiseks.

Inspiratsiooni

Hoia end trendidega kursis ja jälgi, mis toimub üle maailma. Leia inspiratsiooni omaenda stiili leidmiseks, korja kokku põnevaid lahendusi, mida saad ka ise, oma käekirjaga kasutusse võtta.

awwwards

dribbble

behance

Müügikohti sinu loomingule

Erinevate loometööde müügikohti leidub samuti väga palju, mina toon esile:

Creative Market – müü oma digitooteid

Fiverr  – müü oma digiteenuseid

Etsy – suurim loometöö kaubamaja maailmas – liitu Etsy poe koolitusega siin!

Amazon handmade – müü siin oma käsitööd ja disaini

Sellfy – koht, kus on lihtne müüa e-raamatuid

Liikmesleht ja koolitused
This is default text for notification bar