Skip to content

Tere! Mina olen Victoria Silber. Eelkõige pean ma end koolitajaks, kes jumaldab oma tööd. 

Minu kogemustepagas täiskasvanud erialainimeste koolitamisel on mahukas ning seda nii reaalses koolitusruumis kui veebis.

Fakte minu kohta:

  • Minu taust on väga rahvusvaheline, olen veetnud pikki aastaid Taanis ja Norras õppides ja tööd tehes, samuti elanud Mehhikos ja mujalgi.
  • Olen õppinud muuhulgas Roskilde pedagoogikaseminaariumis (mis on nüüd ümber struktureeritud ja uue nimega õppeasutus), rahvusvahelisi suhteid rahvaülikoolides IPC ja LO-skolen (samuti uue nime saanud asutus), fotograafiat päevakõrgkoolis VERA- skole for kunst og design, ning võtnud digiturunduse koolituse Hyper Island koolis.
  • Valdan mitmeid võõrkeeli – muuhulgas vabalt kõnes ja kirjas taani-, norra- ja inglise keelt – ning oman ligipääsu erialastele materjalidele paljudes keeltes. See on boonus, mida rakendan oma töös aktiivselt.
  • Olen kirglik sisulooja ja blogija, samuti pühendunud SEO-le ja eCommerce valdkonnale.    
Victoria Silber - Kunstimeistrid
Olen töötanud AGA/Linde Gaasi e-kaubanduse tiimis, ehitades üles ja hallates kõiki Skandinaaviamaade e-poode, samuti olen olnud töös IKEA eCommerce tiimis digitaalse integratsiooni koordinaatorina, toetamas IKEA Baltikumi e-poodide toimimist ja parendamist.

Lisaks olen mentorina käepärast Tallinna ja Tartu loomeinkubaatoritele, andes sealsetele inkubantidele ja koostööpartneritele nii koolitusi kui üks-ühele mentorlust.

Aga kes ma päriselt OLEN?

Kõigepealt olen ma vabadust, turvatunnet ja õnnetunnet ihkav hing – täpselt nagu Sinagi!

Minu jaoks ei ole “tee mida sa armastad, armasta mida sa teed” tühine sõnakõlks vaid reaalne teejuht läbi viimase aastakümne, või tegelikult alates hetkest, kui sain ise oma valikuid tegema hakata.

Vabadus liikuda, reisida, tööd teha osana elustiilist ükskõik millises füüsilises asukohas ja millisel kellaajal – selle kõige vajadus tuli võib-olla mu sarnaselt rahutu ema geenidega kaasa. Kui aga tema elu piiras poliitiline raudne eesriie, siis mina ei võtnud oma põlvkonna vabadust iseenesestmõistetavana, vaid olen alati väärtustanud selle igat aspekti – ning seda ka ära kasutanud

Beliisis

Asukohavaba töö – teen, mis on minu kirg – arendan oma keele- ja erialaseid oskuseid igal sammul: kõik see on ju võimalik igaühel, kes sellise valiku enese jaoks teeb.

Mul on kaks imearmsat tütart, kes mind mu teekonnal saadavad ja kellele ma proovin olla võimalikult mõistvaks ja inspireerivaks suunanäitajaks. Me unistame koos ja me viime neid ka koostöös reaalsusesse. 

 

Miks ma Kunstimeistreid pean?

Kunstimeistrid ongi tegelikkuses loodud selleks, et saaksin ka Sind inspireerima oma elu maksimaalselt juhtima, oma talente sissetulekuks pöörama ja andma sõrme millelegi, millest enam tagasiteed ei ole – sisemisele rahulolutundele.

käsitöö müük - kunstimeistrid
Liikmesleht ja koolitused
This is default text for notification bar